polecane hotele kraków
 • Alef

  Budynek usytuowany jest w połowie drogi pomiędzy dawną Żydowską dzielnicą Kazimierza, a oddalonym o 5 minut spaceru Zamkiem Wawelskim oraz Rynkiem Głównym Starego Miasta.

 • Fortuna Bis

  Położenie Hotelu Fortuna Bis umożliwia naszym Gościom dogodny dojazd oraz zwiedzanie Starego Miasta bez korzystania ze środków transportu.

 • Hotel Artur

  Nowy Hotel „Artur” położony jest w Krakowie przy ulicy Aleksandry 30, przy trasie międzynarodowej E4 i obwodnicy krakowskiej (odcinka A4). Hotel posiada dogodne połączenie z...

 • Irbis

  Zapraszamy Państwa do Hotelu Irbis, który zlokalizowany jest w pobliżu historycznego centrum miast Krakowa przy drogach wyjazdowych w kierunku lotniska Balice i Katowic.

 • Langiewicza Apartments

  Apartamenty Langiewicza są położone przy ulicy Langiewicza 12, w północnej części śródmieścia Krakowa, zaledwie 3 kilometry od Starego Miasta. Ulica Langiewicza to bardzo spokojna...

hotele opinie

Wyspiański

 ***

Adres:
Ul. Westerplatte 15
31-033 Kraków
Położenie: centrum

Wyspiański

 galeria zdjęć

Położenie hotelu

Hotel PTTK Wyspiański znajduje się w centrum Krakowa. Doskonała lokalizacja, w niewielkiej odległości od Rynku i Dworca Głównego, tuż przy zielonych Plantach a także miła obsługa powodują, iż chętnie odwiedzają nas goście zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Zakwaterowanie

Po całkowitej modernizacji czterdziestoletniego budynku w 2003 roku hotel PTTK Wyspiański otrzymał kategorię trzy gwiazdki. Hotel dostosowany zarówno do potrzeb turystów jak i biznesmenów dysponuje 330 miejscami noclegowymi w 158 pokojach 1-,2-osobowych, z możliwością dostawek. Wszystkie pokoje wyposazone są w:
TV SAT,
telefon,
radio,
łazienkę (prysznic).
Dzieci: do lat 4 gratis w pokoju rodziców.

Oferta restauracyjna

W części gastronomicznej restauracja na 130 miejsc proponuje szeroki wybór dań kuchni europejskiej, drink-bar bogaty wybór trunków. Latem ogródek staje się lubianym miejscem spotkań zarówno krakowian jak i gości hotelowych.