polecane hotele kraków
 • Apartamenty ENJOY Kraków Stradomska

  Zapraszamy serdecznie do skorzystania z apartamentów zlokalizowanych blisko centrum Krakowa. Apartamenty to eleganckie, samodzielne mieszkania, mieszczące się w odnowionych kamienicach w...

 • Dom Pod Tujami

  Dom Pod Tujami położony jest w miejscu kameralnym, spokojnym i sprzyjającym odpoczynkowi Twojemu i Twojej rodziny. Jeśli tylko chcesz, możesz wybrać się na spacer do parku, a latem...

 • Petrus

  Znakomita lokalizacja hotelu gwarantuje szybkie dotarcie do oddalonych o 1,5 km najważniejszych zabytków Starego Miasta oraz centrum życia kulturalnego i handlowego.
  Dodatkowym walorem jest...

 • Pod Różą

  Już od 1257 roku ulica Floriańska jest główną arterią handlową Krakowa. Stanowi część historycznego traktu królewskiego łączącego Bramę Floriańską z zamkiem królewskim na Wawelu....

hotele opinie

Ostoya Palace

 ****

Adres:
Ul. Piłsudskiego 24
31-109 Kraków
Położenie: centrum

Ostoya Palace

 galeria zdjęć

Położenie hotelu

Ostoya Palace Hotel położony jest w centrum miasta w pobliżu ważniejszych instytucji, ośrodków kulturalnych i rozrywkowych. Ułatwia to przeprowadzenie spraw biznesowych, poznanie skarbów miasta oraz zakosztowanie wszystkich atrakcji grodu nad Wisłą, w tym jego pociągającego i różnorodnego życia kawiarniano -barowego.
Sąsiedztwo Rynku Głównego i zielonych Błoń zapewnia różnorodność rekreacyjnych doznań, a rozległy, "jak na dłoni" widok Kopca Kościuszki daje poczucie przestrzeni. Bliskość dawnej dzielnicy żydowskiej Kazimierz oraz Starego Miasta pozwala zaplanować ciekawe wycieczki i cudownie spędzić czas "twarzą w twarz" z historią.

Zakwaterowanie

Pokoje zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełnić oczekiwania klientów, pozostając równocześnie w zgodzie z historycznym duchem budowli i zachowując piękno klasycznej formy pałacowych wnętrz. Kolorystyka wnętrz utrzymana jest z w tonacji pastelowej, z idealnie dopasowanymi tkaninami, meble zaś zostały wykonane na specjalne zamówienie.
Każdy z pokoi jest klimatyzowany, wyposażony w TV sat, radio, mini bar, sejf, telefon, szybkie łącze internetowe. W łazienkach zainstalowany został system podgrzewania podłogowego, do dyspozycji pozostają suszarka, szlafrok, prysznice, w niektórych wanna z osobnym prysznicem lub jacuzzi.

Oferta restauracyjna

Hotel gwarantuje niezapomniane przeżycia kulinarne i miłą atmosferę w Salonikach Restauracji. Szef kuchni przygotuje wykwintne dania kuchni polskiej i kontynentalnej oraz wspaniałe, wyrafinowane desery.
Zapraszamy do Drink Baru z bogatą kartą win oraz Klubo- pubu, w którym organizujemy różnorodne imprezy, programy artystyczne, zabawę przy muzyce, dajemy możliwość wspólnego oglądania meczów piłkarskich. Jest to idealne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi jak również na business-lunch.