polecane hotele kraków
 • Apartamenty Janexim Mikołajska

  Apartament na ul. Mikołajskiej (dla 2 do 5 osób) mieści się na I piętrze odrestaurowanej XVII-wiecznej kamienicy wyposażonej w windę, położonej kilka kroków od Rynku Głównego, w...

 • Apartamenty Red Brick

  Red Brick znajduje się na początku szlaku Drogi Królewskiej. Prowadzi ona przez secesyjne kamienice, Barbakan, Bramę Floriańską, dochodzi do największego Rynku w Europie a kończy się na...

 • Fortuna

  Hotel Fortuna usytuowany jest na rogu ulic Czapskich i Piłsudskiego, w centrum Krakowa, tylko 3 minuty spacerem od Rynku Głównego.

 • Grand Kraków

  W samym centrum Starego Krakowa znajduje się niezwykły hotel. Od ponad stu lat przyjmuje znakomitych Gości, strzegąc ich prywatności i spokoju. Zachwyca pięknem odrestaurowanych z wielkim...

 • Irbis

  Zapraszamy Państwa do Hotelu Irbis, który zlokalizowany jest w pobliżu historycznego centrum miast Krakowa przy drogach wyjazdowych w kierunku lotniska Balice i Katowic.

hotele opinie

Kazimierz II

 ***

Adres:
Ul. Starowiślna 60
31-035 Kraków
Położenie: blisko centrum

Kazimierz II

 galeria zdjęć

Położenie hotelu

Hotel Kazimierz II położony jest w centrum Krakowa, w dawnej żydowskiej dzielnicy – Kazimierz, w odległości ok. 15 minut spacerem od Rynku Głównego.

Dogodna lokalizacja hotelu ułatwia zwiedzanie najważniejszych punktów zabytkowego Krakowa – dzielnicy Kazimierz, Starego Miasta, Wawelu.
Stąd również istnieje dogodny dojazd do słynnej Kopalni Soli w Wieliczce.

Zakwaterowanie

Do dyspozycji Gości oddajemy 23 pokoje, 1 i 2-osobowe (z możliwością dostawek).
Każdy pokój jest komfortowo wyposażony - z łazienką (WC, prysznic), TV-sat, radiem, telefonem oraz dostępem do Internetu.

Oferta restauracyjna