polecane hotele kraków
 • Apartamenty Janexim Karmelicka

  Mieszkanie na ul. Karmelickiej (wejście od podwórka) mieści się na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy, w samym centrum Starego Miasta. Składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki o...

 • Fortuna Bis

  Położenie Hotelu Fortuna Bis umożliwia naszym Gościom dogodny dojazd oraz zwiedzanie Starego Miasta bez korzystania ze środków transportu.

 • Logos

  Hotel usytuowany w sąsiedztwie Rynku Głównego i krakowskich Plant, przy cichej, jednokierunkowej ulicy. Najdogodniejszy dojazd ulicą Krupniczą od Alei Mickiewicza. Odległość od dworca...

 • Orient

  Serdecznie witamy w Hotelu Orient, który jest własnością Spółki Poszukiwania Nafty i Gazu w Krakowie.
  Jest to obiekt czterogwiazdkowy w pełni klimatyzowany, przyjazny dla osób...

hotele opinie

Dizzy Daisy Downtown Hostel

 Hostel

Adres:
Ul. Pędzichów 9
31-152 Kraków
Położenie: centrum

Dizzy Daisy Downtown Hostel

 galeria zdjęć

Położenie hotelu

Hostel położony jest przy ulicy Pędzichów - zacisznej, ale znajdującej sie w ścisłym centrum Krakowa. Od Rynku Głównego dzieli nas 10-minutowy spacer przez krakowskie Planty, a na Dworzec Główny dojdziemy w 15 minut przez Plac Matejki. Tuż za rogiem znajduje się najstarszy plac targowy w mieście - Stary Kleparz, gdzie jak dawniej można zaopatrzyć się w owoce, warzywa, kwiaty, a także antyki czy książki. W bramie obok znajdziemy restaurację z tradycyjną, polską kuchnią, a także przeróżne sklepy i punkty usług.
Najpopularniejsze kluby, teatry czy galerie są położone w okolicach Rynku Głównego oraz na Kazimierzu, czyli w odległości 500-700m od Hotelu Dizzy Daisy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym gościom ciszę konieczną do wypoczynku oraz bezpieczeństwo przy jednoczesnej bliskości atrakcji turystycznych i barów.

Zakwaterowanie

Dizzy Daisy Hostel oferuje pokoje 2- i 3-osobowe w formie studia z prywatnymi łazienkami oraz pokoje wieloosobowe, wyposażone w zamykane na klucz szafki.

Oferta restauracyjna

W pełni wyposażona kuchnia z darmową kawą i herbatą oddzielona jest barową ladą od common room'a.