polecane hotele kraków
 • Dizzy Daisy Downtown Hostel

  Hostel położony jest przy ulicy Pędzichów - zacisznej, ale znajdującej sie w ścisłym centrum Krakowa. Od Rynku Głównego dzieli nas 10-minutowy spacer przez krakowskie Planty, a na Dworzec...

 • Kazimierz II

  Hotel Kazimierz II położony jest w centrum Krakowa, w dawnej żydowskiej dzielnicy – Kazimierz, w odległości ok. 15 minut spacerem od Rynku Głównego.

  Dogodna lokalizacja...

 • Major

  Hotel Major*** zlokalizowany jest w nowoczesnym budynku, w północnej części Krakowa, 4 km od Rynku Głównego, na trasie z Międzynarodowego Portu Lotniczego w Balicach oraz dróg dojazdowych...

 • Ruczaj

  Hotel Ruczaj w Krakowie to trzygwiazdkowy obiekt położony w spokojnej dzielnicy Krakowa, odległy od Starego Miasta zaledwie o 5 km.
  Hotel nasz ma bardzo dogodne usytuowanie dla turystów z...

hotele opinie

Demel

 ****

Adres:
Ul. Głowackiego 22
30-085 Kraków
Położenie: blisko centrum

Demel

 galeria zdjęć

Położenie hotelu

Hotel Demel jest luksusowym hotelem prywatnym prowadzonym rodzinnie. Został otwarty w dniu 15.05.1992 jako pierwszy tego typu hotel wybudowany w Krakowie po 1945 roku. Hotel Demel jest hotelem 4 gwiazdkowym i jest rekomendowany przez Polskie Zrzeszenie Hotelarzy. Hotel znajduje się w odległości ok. 3,5 km od centrum Krakowa.

Zakwaterowanie

Hotel oferuje łącznie 58 pokoi (2 pokoje dla osób niepełnosprawnych) oraz 4 apartamenty. W każdym pokoju dostepne jest łącze internetowe, telefon, TV, radio, minibar.

Oferta restauracyjna

Specjalnością restauracji hotelowej jest kuchnia C.K. Austro-Węgier. W hotelu znajduje sie również piwiarnia (jedyna w Polsce wiedeńskiego koncernu Ottakringer Brauerei) oraz aperitif bar (czynny non stop).